Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Taman Puchong Perdana, Puchong, Selangor, Malaysia

139,000 MYR
214 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

CHEAPEST 🔥
LEVEL 2 ‼️
STRATA READY ✅

🏡 FOR SALE : Flat Taman Puchong Perdana, Puchong

DETAILS & FEATURES
- Leasehold Non Bumi (exp. 67 years)
- Strata Title
- Open Parking
- Corner Unit
- Tingkat 2 (Walk-Up)
- 650 sq ft
- 3 Bedrooms & 1 Bathroom
- Dekat dengan Masjid As-Salam Puchong Perdana
- Berdekatan Puchong Perdana Complex
- Sesuai untuk keluarga baru atau pelaburan
- Maintenance RM 40

AMENITIES
• LRT Puchong Perdana - 800m (3 minutes drive)
• Speedmart - 1km
• McDonald's & KFC - 500m (Puchong Perdana Complex)
• M Square Shopping Mall - 1.5km (short drive)
• IOI Mall Puchong - 5km (7 minutes LRT ride / 15 minutes bus)
• Lotus's Puchong - 3km
• Petronas, Shell, Caltex - 500m-1km
• SK Puchong Perdana & SMK Puchong Perdana - 1km
• SRK Puchong Perdana - 1km
• Klinik Kesihatan & various clinics - 1-2km

=======================
ASKING PRICE : RM 139,000
=======================

Berminat hubungi :
wasap.my/ Papar/flatpuchongperdana+139k

Khairul Amilin
Papar
PEA 2667
Gather Properties

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:16 AM
Eye icon Paparan
222

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

170,000 MYR 251 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
678 Sq. Ft.
Neosman Chiew
5 hari yang lepas 384
190,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Jason Tan 0125775107
5 hari yang lepas 372
168,000 MYR 258 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Nur Zahirah
1 minggu yang lepas 994
230,000 MYR 305 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Musa othman
1 bulan yang lepas 2851
188,000 MYR 289 MYR / Sq. Ft.