Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Kelana Jaya SS6 PKNS, Kelana Jaya, Selangor, Malaysia

265,000 MYR
408 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Kelana Jaya SS6 PKNS Apartment Near Unitar Kolej & Proton Showroom

- Size: 650sf
- Freehold
- Corner unit with balcony
- Strata title
- Low density
- Walk up 2nd Floor only
- 2 bedrooms, 1 bathroom
- Partially furnished with fully air-conditioning and water heater
- Built in wardrobe and kitchen cabinet
- Excellent location, next to Proton showroom
- Walking distance to LRT station
- Walking distance to UNITAR Univeristy
- Walking distance to Eatery and near by Paradigm Mall
- Good investement for rental

Kindly WhatsApp Michelle Neoh at Papar for more information. Thank you.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:16 AM
Eye icon Paparan
205

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

169,000 MYR 298 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
567 Sq. Ft.
Shaf
2 bulan yang lepas 2661
175,000 MYR 292 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
600 Sq. Ft.
Nizam
1 tahun yang lepas 3378
175,000 MYR 291 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
602 Sq. Ft.
AMIRUL NASYRIQ
1 tahun yang lepas 4144
188,000 MYR 312 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
602 Sq. Ft.
Selva
1 tahun yang lepas 3845

Lihat juga

Michelle Neoh
Senarai Hartanah 10