Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Taman Petaling Utama, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

150,000 MYR
200 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
750
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

πŸ™οΈ Taman Petaling Utama Flat @ Petaling Jaya
πŸ“ Mature Area & Easy Access

β–ͺ️ Flat / Apartment
β–ͺ️ 750 sqft

πŸš† Near KTM & LRT access
πŸ›£οΈ Easy access to NPE, Federal & Old Klang Road