Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Batu Uban, Gelugor, Pulau Pinang, Malaysia

355,000 MYR
507 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
700
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Located at Batu Uban
Tenure: freehold
Built up: 700 sq.ft
Bedroom: 3
Bathroom: 2
Car park: 2 + 1 extra space to park
Condition: fully renovated and partially furnished
Remarks: sale with vacant, can park up to 3 car parks, pool view.

Interested kindly contact
Mason khor Papar

Accept all type of property entrusted: Residential / Shoplot / Factory / Land.
Mason khor Papar
Licensed REN22939

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
700 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
3
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:07 AM
Eye icon Paparan
140

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

349,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Elaine Lee
1 minggu yang lepas 321
370,000 MYR 370 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Fanny Wong
2 bulan yang lepas 3034
490,000 MYR 541 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
905 Sq. Ft.
Welson
3 bulan yang lepas 11133
398,000 MYR 569 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
tan jing ling
3 bulan yang lepas 11161
320,000 MYR 427 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Aaron Law
3 bulan yang lepas 10690
380,000 MYR 543 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
IRENE LIM
4 bulan yang lepas 10932

Lihat juga

Mason Khor
Senarai Hartanah 6