Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Bandar Sungai Long, Kajang, Selangor, Malaysia

465,000 MYR
313 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,488
Saiz harta (Sq. Ft.)
6
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

* Cypress Condominium@ Bandar Sungai Long, Cheras
==============================
Selling Price: RM465,000 Only!!
Contact: Papar (Keith)
==============================

Property Details:
* Built up: 1488sf.
* 5 rooms and 3 bathrooms
* Freehold
* Non bumi lot
* Move in condition

Amenities:-
* Walking distance to UTAR Sungai Long (5 min)
* SMK & SJKC Bdr Baru Sungai Long
* Restaurants, Groceries, Mini Market
* Banks, Clinics, Retails Shop, etc

**Interested Please Call Papar for viewing appointment.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
6
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,488 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:07 AM
Eye icon Paparan
24

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Lihat juga

Keith Lee
Senarai Hartanah 23