Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

One Tanjong, Tanjung Bungah, Pulau Pinang, Malaysia

3,490,000 MYR
734 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,756
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
5
Bilik Air

Penerangan

One Tanjong Condominium Tanjung Bungah for sale
Freehold
High level with seaview
4+1 bedrooms 5 bathrooms
4 car parks
Renovated and partially furnished

Please contact for viewing
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
5
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
4,756 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
4
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:04 AM
Eye icon Paparan
139

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

719,000 MYR 470 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,530 Sq. Ft.
Brian
1 minggu yang lepas 620
3,700,000 MYR 779 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,750 Sq. Ft.
Evan Shim
2 bulan yang lepas 1843
1,888,800 MYR 821 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,300 Sq. Ft.
Goh Hooi Li
3 bulan yang lepas 4119
530,000 MYR 482 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Cai Wei Chew
5 bulan yang lepas 2808
2,200,000 MYR 786 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,800 Sq. Ft.
Ms Teoh
5 bulan yang lepas 3295
3,900,000 MYR 819 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
4,760 Sq. Ft.
Evan Shim
5 bulan yang lepas 3806

Lihat juga

SN
Senarai Hartanah 8