Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

D’CASA CONDOMINIUM, Ampang, Selangor, Malaysia

260,000 MYR
290 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
896
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

#Coalist

D’CASA CONDOMINIUM, BANDAR BARU AMPANG

===============================
💰 ASKING PRICE : RM260,000

🏢 Property Details:
• Property Type: Condominium
• Size: 896 sqft
• Leasehold (Non-Bumi Lot) 75 years remaining
• 3 Bedrooms
• 2 Bathrooms
• 1 Car Park
• Balcony facing pool
• Kitchen Cabinet

🏊 Facilities:
Swimming Pool, Gated & Guarded (24 Hours Security), Community Hall, Mini Mart, Surau

📍 Amenities & Accessibility:
• Near LRT Ampang Station
• Nearby shops & daily essentials
• Easy access to main roads

AZLI
REN 33677
012. Papar
AFZ Realty Sdn Bhd E(1) 0094

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
896 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:01 AM
Eye icon Paparan
346

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

440,000 MYR 355 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,240 Sq. Ft.
Azli 0123800960
3 hari yang lepas 346
385,000 MYR 386 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
998 Sq. Ft.
Azli 0123800960
3 hari yang lepas 346
400,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,378 Sq. Ft.
Azli 0123800960
3 hari yang lepas 346
368,000 MYR 414 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
888 Sq. Ft.
Benjamin Siew
4 hari yang lepas 489
430,000 MYR 434 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
990 Sq. Ft.
TS Property
6 hari yang lepas 574
420,000 MYR 379 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,108 Sq. Ft.
Muhammad Rashdan Bin Abdul Rashid
1 minggu yang lepas 878

Lihat juga

Azli 0123800960
Senarai Hartanah 343