Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Bandar Mahkota Banting, Banting, Selangor, Malaysia

460,000 MYR
279 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,650
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Bandar Mahkota Banting End Lot With Land For Sale : 【RM460K nego 】2 Storey Terrace House Bandar Mahkota Banting.
2 Storey Terrace House Brand New End Lot

✔️Guarded
✔️Freehold
✔️Land size : 222 sqm (2,389.59 sqft )
✔️Build up 1625 sqft
✔️4 Bedrooms
✔️3 Bathrooms
✔️WCE Highway, KESAS, SKVE, NKVE, Federal Highway, LDP, Elite Highway Mex Highway & SILK Highway

Property Owner Welcome To List & Enquire!!!

Kindly WhatsApp/ Call
June Yeak REN 21441
Papar
Whatsapps ⬇⬇⬇
Papar
Chong Seng Property (M) Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:49 AM
Eye icon Paparan
119

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

420,000 MYR 300 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Owen Tee
1 bulan yang lepas 792
420,000 MYR 256 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,640 Sq. Ft.
NOORIS 0192100657
1 bulan yang lepas 781
350,000 MYR 324 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,080 Sq. Ft.
FarisKamaruddin
1 bulan yang lepas 806
375,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,800 Sq. Ft.
Kelvin Wong
2 bulan yang lepas 1140
349,000 MYR 227 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
TS Property
2 bulan yang lepas 1347
450,000 MYR 273 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Zaffur Property 0172445423
5 bulan yang lepas 2435

Lihat juga

June Yeak
Senarai Hartanah 9