Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Kampung Lapan, Melaka Tengah, Melaka, Malaysia

268,000 MYR
372 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
720
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

2.5 Storey Terrace
๐—ž๐—ฎ๐—บ๐—ฝ๐˜‚๐—ป๐—ด ๐—Ÿ๐—ฎ๐—ฝ๐—ฎ๐—ป, ๐— ๐—ฒ๐—น๐—ฎ๐—ธ๐—ฎ

Leasehold (67years) expiring 2092
16x45 sqft
๐Ÿฏ ๐—•๐—ฒ๐—ฑ๐—ฟ๐—ผ๐—ผ๐—บ๐˜€, ๐Ÿฏ ๐—•๐—ฎ๐˜๐—ต๐—ฟ๐—ผ๐—ผ๐—บ๐˜€

โœ… Facing South West
โœ… Melaka Town

โšกโšกSelling at RM268kโšกโšก

For viewing appointment, do contact Geo at

โ˜Ž๏ธ Papar

Papar

REN34467

Geo - Melaka Properties, Malaysia

#kampunglapan
#melaka
#subsale

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
720 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:46 AM
Eye icon Paparan
74

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

330,000 MYR 275 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
0132079879 Khairmy Amin
5 hari yang lepas 312
260,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,324 Sq. Ft.
0132079879 Khairmy Amin
5 hari yang lepas 309
330,000 MYR 236 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
EL Fatih Property Melaka
1 bulan yang lepas 2135
270,000 MYR 193 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,399 Sq. Ft.
Azuwa Fadzil
2 bulan yang lepas 2024
270,000 MYR 193 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
FAIZAL RAHMAT
2 bulan yang lepas 2134
270,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
SITI MARIAMAH
3 bulan yang lepas 3946

Lihat juga

Geo Real Estate
Senarai Hartanah 16