Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Sembilang, Seberang Jaya, Pulau Pinang, Malaysia

238,000 MYR
321 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
742
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

πŸ”₯ RUMAH UNTUK DIJUAL – TAMAN SEMBILANG, SEBERANG JAYA, PENANG πŸ”₯
πŸ’° Harga: RM238,000 sahaja!
🏦 Market Value: RM280,000 (Beli bawah harga pasaran!)
πŸ“ Lokasi sangat strategik – sebelah Bandar Sunway & Sunway Carnival Mall
πŸšΆβ€β™‚οΈ Jalan kaki ke SMK Seberang Jaya
✨ Ciri-ciri Rumah:
βœ… 2 Bilik Tidur
βœ… 1 Bilik Air
βœ… Awning siap
βœ… Lantai tiles (bahagian bawah)
βœ… Kitchen table-top siap
βœ… Saiz tanah Β± 742 sqft
βœ… Status: Leasehold (2076)
πŸ’³ Full Loan boleh!
➑️ Anggaran ansuran bulanan sekitar RM1,1xx sahaja
πŸ“² Berminat & nak view rumah? Klik link di bawah:
Abdullah
Hit Properties
REN64747
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
742 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:45 AM
Eye icon Paparan
72

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

260,000 MYR 453 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
574 Sq. Ft.
Norasiah
2 bulan yang lepas 1300
260,000 MYR 453 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
574 Sq. Ft.
Nor Mazira Omar
5 bulan yang lepas 2189
260,000 MYR 453 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
574 Sq. Ft.
Norasiah
5 bulan yang lepas 2179
240,000 MYR 418 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
574 Sq. Ft.
Joey Yee
6 bulan yang lepas 3711

Lihat juga

ABDULLAH UMAR
Senarai Hartanah 68