Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Bandar Mahkota Cheras, Seksyen 8, Cheras, Selangor, Malaysia

740,000 MYR
423 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,750
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

πŸ”₯ 2-Storey Terrace House @ Bandar Mahkota Cheras, Seksyen 8
πŸ”₯ FREE SPA | MOVE-IN CONDITION
==============================

πŸ’° Selling Price: RM740,000 (Nego)
πŸ“ž Contact: Papar (Keith)
πŸ’¬ WhatsApp: Papar

🏑 Property Details β€’ Land Area: 20 x 65 sqft
β€’ Built-Up: 1,750 sqft
β€’ 4 Bedrooms | 3 Bathrooms

βœ” New security door
βœ” Newly done car porch with heavy-duty tiles
βœ” New floor tiles
βœ” New electrical wiring & water piping system
βœ” Fully extended kitchen
βœ” Fresh internal & external paint

πŸ“² Interested?
Call or WhatsApp Papar (Keith)
πŸ“… Viewing by appointment only

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,750 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:44 AM
Eye icon Paparan
116

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

650,000 MYR 394 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
TS Property
4 hari yang lepas 240
720,000 MYR 554 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Evonne Ng
1 minggu yang lepas 482
600,000 MYR 343 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,750 Sq. Ft.
Maznah Mohd Zain
1 bulan yang lepas 1306
695,000 MYR 421 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Salman Sharifudin
1 bulan yang lepas 1428
460,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Usharani Negotiator
1 bulan yang lepas 1713
885,000 MYR 402 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,200 Sq. Ft.
Nazirul Akmal
1 bulan yang lepas 1946

Lihat juga

Keith Lee
Senarai Hartanah 23