Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

Taman Bukit Rinting, Masai, Johor, Malaysia

3,200,000 MYR
315 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
10,159
Saiz harta (Sq. Ft.)
8
Bilik Tidur
5
Bilik Air

Penerangan

✨— Sale Listing — ✨

Bungalow – Taman Bukit Rinting, Masai

✅ 10,159 sqft land size
✅ 8 Bedrooms | 5 Bathrooms
✅ Bumi Lot (Bumi release Allowed)
✅ Freehold
✅ Extended kitchen + dining, added walk-in wardrobe room, prayer room, and 1 extra bedroom

💰 Selling Price: RM 3.2Mill
.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
8
Bathtub icon Bilik Air
5
Maximize icon Saiz harta
10,159 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:39 AM
Eye icon Paparan
55

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Lihat juga

Saddan JB Property
Senarai Hartanah 10