Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

TAMAN KRUBONG PERDANA, Krubong, Melaka, Malaysia

530,000 MYR
132 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,004
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

BANGLO SETINGKAT
TAMAN KRUBONG PERDANA
KRUBONG, MELAKA.

---------------------------------------------
• Asking Price = RM530K (Nego)
• Market ValUE : RM550K - 580K
---------------------------------------------

Details :
• Banglo 1.5 tingkat.
• Intermediate.
• Freehold, Bumi Lot (Kod A).
• 5 Bilik Tidur + 3 Bilik air.
• 50' x 80' (4004sqft).

Kelebihan rumah:
• Basic unit - boleh reno dan deco ikut citarasa tersendiri.
• Move in condition - owner buat minor refurbishment (cuci, cat dinding, ganti kipas dll).
• Facing bahagian tepi rumah depan.

Jarak ke tempat utama:
• Barisan shoplot: 1km
• SK Krubong 2: 3km
• SMK Krubong: 3km
• Masjid Ar-Rahman, Kg Tanah Merah: 3km
• SRA (JAIM) Kg Krubong: 4.5km
• Marrybrown 1Krubong: 5km
• SK Krubong: 5km
• SJK (C) Pay Fong 1: 5km
• Kawasan Perindustrian Krubong: 6km
• Lotus Cheng: 9.5km
• UTeM Kampus Teknologi: 10.5km
• Plaza Tol Ayer Keroh: 12km
• MITC: 13km
• Infineon, Texas Instruments: 14.5km
• MMU: 16km
• Hospital Melaka: 16.5km
• Masjid Al-Azim: 17km
*Anggaran 1km = 1.5minit

Berminat sila hubungi saya :

Sat Hashim @ House2U
REN 63393
IQI Realty Sdn Bhd
Papar
#mud

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
4,004 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:38 AM
Eye icon Paparan
36

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,080,000 MYR 132 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
8,200 Sq. Ft.
James So
1 bulan yang lepas 2391
488,000 MYR 122 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Anthony Lee
5 bulan yang lepas 5649
520,000 MYR 130 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Ramona Tan
6 bulan yang lepas 7303
520,000 MYR 130 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Vinc Pheng
6 bulan yang lepas 7265
520,000 MYR 130 MYR / Sq. Ft.