Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Baru

Seri Pristana SP 5, Saujana Utama, Selangor, Malaysia

310,000 MYR
201 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,540
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Very Cheaper!!!

Unit cantik, area facing open, unit bawah mana nak cari rumah. camni!!

FOR SALE : Facing Open &. Best lg Ground Floor Townhouse, Seri Pristana SP 5, Saujana Utama, Sungai Buloh.

Harga termurah RM310,000

Nazri: Papar

DETAILS:
- Ground Floor unit with nice open facing
- Leasehold, Bumi Lot
- Land size 22 x 70
- Built up: 1054 sqft approx
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Gated & 24/7 Security
- Renovated with plaster ceiling, awning

NEARBY AMENITIES:
- Next to Hillpark, Eco Grandeur & Elmina
- within 5mins to SK Pristana, SK Saujana Utama, SMK Saujana Utama

Asking Price Rm310k

En Nazri
Papar
REN38100

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,540 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:32 AM
Eye icon Paparan
93

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

270,000 MYR 298 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
azlan kasim
4 bulan yang lepas 6164
330,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,680 Sq. Ft.
KHAIRULPROPERTY2U
5 bulan yang lepas 5846
320,000 MYR 353 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Syima Ahmad
6 bulan yang lepas 6425
340,000 MYR 341 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
996 Sq. Ft.
AISYAH 0133663193
7 bulan yang lepas 12341
320,000 MYR 353 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Umikalsom Binti Suwardi
8 bulan yang lepas 21688
320,000 MYR 353 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Syima Ahmad
8 bulan yang lepas 22079

Lihat juga

NAZRI
Senarai Hartanah 1