Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

PKNS, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor, Malaysia

185,000 MYR
285 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Furnish pelaburan sewa/duduk sendiri. Flat Pkns, Seksyen 7, Shah Alam
Untuk Dijual: Flat PKNS, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor

PROPERTY DETAILS:
- Size: 650 kaki persegi
- 3 Bedrooms, 1 bathroom, 1 wc
- Basic unit

- Dilengkap dengan
Mesin Basuh
Dapur
6 katil dengan tilam single
1 katil dengan tilam saiz queen

NEARBY AMENITIES:
- Sekolah Rendah Agama Integrasi Seksyen 7
- Sekolah Kebangsaan Seksyen 7

Bank loan and S&p legal will be arranged

Integrated service Valuation, legal, loan, consultation

Owner welcome listing

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:26 AM
Eye icon Paparan
103

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

199,000 MYR 303 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
657 Sq. Ft.
Max Lim
2 hari yang lepas 182
250,000 MYR 333 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
NURMIA
4 hari yang lepas 464
215,000 MYR 331 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Syahrim Naim
4 hari yang lepas 467
185,000 MYR 246 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Fadzil Muhammad
4 hari yang lepas 465
255,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
750 Sq. Ft.
LAILI
5 hari yang lepas 744
220,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Farhan Rafael
1 minggu yang lepas 1405

Lihat juga

Bill Khong
Senarai Hartanah 324