Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

PKNS Seksyen 24, Shah Alam, Selangor, Malaysia

229,000 MYR
388 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
590
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

[GROUND FLOOR] Flat PKNS Seksyen 24_BANYAK KEMUDAHAN

For Sale
=======
Flat PKNS Seksyen 24, Shah Alam

Details :
- Build up: 590sf
- Ground Floor
- 2 bilik
- 1 bilik air
- Aircond

Amenities :
- Uptown Shah Alam
- Aeon Big
- Masjid Al Ehsan, Surau
- Sekolah Rendah n Menengah Seksyen 24
- Ole² sek 18, Giant dan Mydin sek 18
- Banyak kedai², restoran², klinik, kedai servis, Speedmart, dewan MBSA

Accessibility :
- Kesas Highway
- Federal Highway
- Elite Highway

=============================
ASKING PRICE: RM229k negotiable
=============================
*Owners are welcome to list*

Contact:
Mohd Noor Papar
Papar
REN17635
IQI Realty Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
590 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:22 AM
Eye icon Paparan
130

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

140,000 MYR 255 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
550 Sq. Ft.
Bill Khong
1 hari yang lepas 132
160,000 MYR 268 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
597 Sq. Ft.
NALHALIM OTHMAN
5 hari yang lepas 689
200,000 MYR 337 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
593 Sq. Ft.
haafiz
5 hari yang lepas 690
150,000 MYR 259 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
580 Sq. Ft.
Azmanz
1 minggu yang lepas 1125
169,000 MYR 285 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
592 Sq. Ft.
Effie Azman
1 minggu yang lepas 1162
140,000 MYR 255 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
550 Sq. Ft.
Bill Khong
1 bulan yang lepas 4163

Lihat juga

Mat Noor
Senarai Hartanah 10