Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Taman Puncak Saujana, Kajang, Selangor, Malaysia

270,000 MYR
256 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,055
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

[100%Loan] Pangsapuri Puncak Saujana 1,055 sq.ft @ Taman Puncak Saujana, Kajang.

* Please Call Papar or Whatsapp me at Papar
* 100% Loan / Cashback / LPPSA Boleh apply / KWSP withdrawal available
=========================================
SELLING PRICE : RM280,000 (CONTACT SAYA UNTUK HARGA TERBAIK)
Contact : Papar (Benjamin) or Whatsapp me at Papar
=========================================
Property Details :
~ Freehold / Non bumi
~ Built up : 1,055 sq.ft
~ 3 Bedrooms / 2 Bathrooms / 2 Parking lot

Partially Furnished :
~ Kitchen Cabinets
~ Air Conditioners
~ Water Heaters
~ Wardrobe
~ TV Console

Facilities :
- 24 hours security
- Gated & guarded
- Playground
- Badminton court

** Interested Please Call Papar or Whatsapp me at Papar for further information/ viewing appointment.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,055 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:21 AM
Eye icon Paparan
174

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

160,000 MYR 207 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
774 Sq. Ft.
SHAHRUL NIZAM BIN KASSIM
1 hari yang lepas 174
169,999 MYR 223 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
761 Sq. Ft.
Steven Ng 016-5273542
2 hari yang lepas 245
229,800 MYR 264 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
870 Sq. Ft.
Kent Chong
5 hari yang lepas 620
230,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Irwan Salleh