Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Seri Bintang U5, Shah Alam, Selangor, Malaysia

240,000 MYR
323 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
743
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

[LEVEL 2] MEDIUM COST PANGSAPURI SERI BINTANG U5 SUBANG BESTARI SHAH ALAM
[JALAN KAKI KE SEKOLAH]

PROPERTY DETAILS :
- Level 2 (Tiada lift)
- Leasehold Bumilot
- Strata but not yet perfection
- Size : 743sqft
- ⁠3 Rooms, 2 Bedroom
- 1 parking lot
- Maintenance fee RM70/mth
- Rumah ada grill
- Tenanted

=================
ASKING PRICE : RM 240K Nego

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
743 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:16 AM
Eye icon Paparan
182

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

330,000 MYR 330 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Joey Koh
1 hari yang lepas 182
230,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Norita
4 hari yang lepas 441
270,000 MYR 299 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
904 Sq. Ft.
William Wan
1 minggu yang lepas 769
280,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Ms.Yeo
1 bulan yang lepas 4105
290,000 MYR 322 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Rain Lee
1 bulan yang lepas 2614
330,000 MYR 362 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
912 Sq. Ft.
Hudson Tan 016-5519231
1 bulan yang lepas 2600

Lihat juga

Puan Lynn
Senarai Hartanah 21