Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Lorong Gugusan Alam, Fasa 2, Puncak Alam, Selangor, Malaysia

349,000 MYR
249 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,400
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Teres Setingkat Lorong Gugusan Alam, Fasa 2 Bandar Puncak Alam

🔥jalan kaki ke surau & near kedai

===========================
Asking Price : RM 349,000 nego
===========================

DETAILS:
==========
Leasehold bumi lot
Keluasan tanah: 1400 sqft (20x70)
Keluasan binaan anggaran : 1,000 sqft
3 bilik tidur
2 bilik air
Lampu, kipas dah ada

BERDEKATAN:
============
Sekolah rendah, sekolah menengah Fasa 3, Puncak Alam

Jalan Sg.Buloh-Kuala Selangor
KL-Kuala Selangor Expressway (LATAR Expressway)
Guthrie Corridor Expressway (GCE)
Incoming- DASH Highway

===========================
Asking Price : RM 349,000 nego
===========================

📌Temujanji EXCLUSIVE untuk lihat rumah boleh hubungi seperti dibawah

PN LINDA OTHMAN
TSM | PEA 2125
Papar
PROTASA PROPERTIES SDN BHD

Dear Owner Welcome to list
Specialist Selangor & Kuala Lumpur

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,400 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 19, 2026 12:36 AM
Eye icon Paparan
178

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

425,000 MYR 394 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,080 Sq. Ft.
Julie Lim
2 hari yang lepas 178
360,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
azwinda rozali
6 hari yang lepas 281
320,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
MUHAMAD IDZWAN LATIF
1 minggu yang lepas 232
350,000 MYR 212 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Razif
1 minggu yang lepas 568
320,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
HAFIZEE ISMAIL
1 minggu yang lepas 699
325,000 MYR 232 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Fazli Hisyam
1 bulan yang lepas 982

Lihat juga

PN LINDA OTHMAN 0172529723
Senarai Hartanah 22