Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Sinar Intan 3, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

640,000 MYR
229 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,798
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

SEMI‑D 2 TINGKAT
Taman Sinar Intan 3, Sungai Petani

Rumah Semi‑D moden berkonsepkan homestay premium, menghadap pemandangan alam yang hijau dan mendamaikan. Lokasi strategik, komuniti eksklusif dan rumah siap kemas

SPESIFIKASI RUMAH
Luas Tanah: 2,798.62 sqft / 260 m²
4 Bilik Tidur + 1 Stor
3 Bilik Air (dinding full mozek)
Gated & Guarded Community

FREEGIFT MENARIK
5 Unit Aircond

Harga Jual RM640,000 (Nego)

Hubungi Segera untuk info lanjut dan temujanji view rumah

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
2,798 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 19, 2026 12:34 AM
Eye icon Paparan
88

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

370,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,539 Sq. Ft.
Farhan roslan
3 hari yang lepas 106
440,000 MYR 107 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
4,100 Sq. Ft.
Mohd Suhaili bin Jurid
4 hari yang lepas 168
390,000 MYR 253 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,539 Sq. Ft.
Muhamad Ariff Zakaria
1 minggu yang lepas 470
338,000 MYR 85 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Mustafa
1 bulan yang lepas 2581
390,000 MYR 122 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,200 Sq. Ft.
Azura Abdul Ghani
1 bulan yang lepas 2601
659,000 MYR 220 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
3,000 Sq. Ft.
MR. Yeow
1 bulan yang lepas 2000

Lihat juga

Mustafa
Senarai Hartanah 5