Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Baru

Bandar Saujana Putra SP 4, Bandar Saujana Putra, Selangor, Malaysia

330,000 MYR
330 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Ground floor Townhouse @ Bandar Saujana Putra SP 4

Details:
- Facing Open
- Townhouse , Ground Floor
- 4 Bedroom 2Bathroom
- Build up : 1185sf
- Non Bumi Lot
- Title Ready
- Friendly Neighbor
- Peaceful Environment

Eldon Chong
Papar

Dear Owners are welcome to list SALE & RENT

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 19, 2026 12:25 AM
Eye icon Paparan
132

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

540,000 MYR 255 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
5 Bilik Air
2,120 Sq. Ft.
Farah Rasul
1 minggu yang lepas 1444
350,000 MYR 250 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
G.S.GIL
9 bulan yang lepas 13782
320,000 MYR 364 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
878 Sq. Ft.
Fakhrullah Afiq
10 bulan yang lepas 11751
365,000 MYR 308 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,185 Sq. Ft.
Fazri
10 bulan yang lepas 11130
365,000 MYR 308 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,185 Sq. Ft.
Fazri
11 bulan yang lepas 11162
330,000 MYR 330 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Eldon
1 tahun yang lepas 11031

Lihat juga

Eldon
Senarai Hartanah 37