Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

PKNS Seksyen 7, Shah Alam, Selangor, Malaysia

199,000 MYR
303 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
657
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

----------------Flat PKNS Seksyen 7------------------
3r2b, 3rd floor unit for Sales
Basic condition for sales from RM199,000 Only !!

**Full Loan Can be arranged**
**Full Loan Can be arranged**
====================
CALL/WHATSAPP
Max Lim ( REN 26433)
Papar
====================

Property details:-
- 3 Bedroom 2 bathroom
- 657 sqft
- Leasehold
- 3rd floor
- Non Bumi Lot
- High ROI

** Good for invest, and High ROI**
Owner welcome to list~~
====================
CALL/WHATSAPP
Max Lim ( REN 26433)
Papar
====================

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
657 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 19, 2026 12:17 AM
Eye icon Paparan
180

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

250,000 MYR 333 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
NURMIA
4 hari yang lepas 462
215,000 MYR 331 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Syahrim Naim
4 hari yang lepas 465
185,000 MYR 246 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Fadzil Muhammad
4 hari yang lepas 463
255,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
750 Sq. Ft.
LAILI
5 hari yang lepas 742
220,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Farhan Rafael
1 minggu yang lepas 1403
230,000 MYR 307 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Mohd Azmir Bin Saari
1 bulan yang lepas 3670

Lihat juga

Max Lim
Senarai Hartanah 4