Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Tun Dr Awang, Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia

678,000 MYR
474 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,430
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Goodwood Residence (GW Residence) @ Bayan Lepas, Tun Dr Awang

✨ Direct Developer Units 发展商单位
✨ Super Low Density 低密度住宅
✨ Total only 260 units 仅260单位
✨ CCC Obtained 现已完工 可立即入住

🏡 Available Layouts:
🔹 1,252 sqft
• 3+1 Bedrooms
• 2 Bathrooms
💰 From RM678K

🔹 1,430 sqft
• 4 Bedrooms
• 2 Bathrooms
💰 From RM769K

🚗 2 - 4 FREE Car Parks

🎁 Developer Promotions
✅ FREE Legal Fees for SPA & Loan
✅ FREE Loan Stamping Fees
✅ NO Agent Fees

📍 Prime Location
Strategically located at Tun Dr Awang, Bayan Lepas
Suitable for own stay & investment.

📌 Show Unit Available Now!

For showroom viewing or more information, kindly contact:
📞 Ashley Tan — Papar
📞 TW Tan — Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,430 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 19, 2026 12:14 AM
Eye icon Paparan
24

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

770,000 MYR 538 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,430 Sq. Ft.
tan jing ling
3 jam yang lepas 24
750,000 MYR 524 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,430 Sq. Ft.
IVAN TAN 0124398359
1 bulan yang lepas 2681
950,000 MYR 540 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,758 Sq. Ft.
Amos Sin
1 bulan yang lepas 2839
570,000 MYR 407 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Yen
5 bulan yang lepas 3989

Lihat juga

tan jing ling
Senarai Hartanah 22