Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Jalan Lintas, Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia

460,000 MYR
460 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE | Lido Four Seasons Residence

Selling Price : RM460,000 (Negotiable)

- Located at Jalan Lintas
- Intermediate unit located at Block B (Low Floor)
- Size: 1,000 sq.ft.
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- 1 Parking bay
- Facing facilities
- Partially Furnished
***Selling below market value***

Kindly contact for more info.

Direct Whatsapp:
Papar

Yvonne Sak (REN15003)
Papar
Bornion Realty E(3)0647
Reliability . Integrity . Efficiency
Property - Buy | Sale | Rent | Invest | Lease

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 19, 2026 12:05 AM
Eye icon Paparan
5

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

680,000 MYR 625 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,088 Sq. Ft.
Lucy Wong
5 hari yang lepas 318
550,000 MYR 564 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
976 Sq. Ft.
Kelvin CN Chang
6 hari yang lepas 396
550,000 MYR 459 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,197 Sq. Ft.
Emice Ng
1 minggu yang lepas 466
680,000 MYR 516 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,317 Sq. Ft.
Liaw Vui Onn
1 minggu yang lepas 466
380,000 MYR 380 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Tony Wong
1 bulan yang lepas 2405
1,000,000 MYR 764 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,309 Sq. Ft.
Ah Chiam
1 bulan yang lepas 2278

Lihat juga

Yvonne Sak
Senarai Hartanah 8