Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Bandar Perdana, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

370,000 MYR
240 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,539
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

πŸ”₯ TERES 2 TINGKAT LAWA
CASHBACK SEHINGGA RM60K! πŸ”₯
πŸ“ Bandar Perdana, Sungai Petani

=========================

🏑 DETAIL RUMAH
βœ… Teres 2 Tingkat
βœ… Freehold / Pegangan kekal
βœ… Non-Bumi Lot
βœ… Keluasan tanah 1539 sqft
βœ… 4 bilik tidur
βœ… 3 bilik air
βœ… Renovated Unit
βœ… Kitchen Cabinet & Table Top
βœ… Awning Porch Full Tiles
βœ… Fully Grilled
βœ… Tambahan Stor(bawah tangga)
βœ… Dapur Extended 10kaki
βœ… Percuma 3 unit aircond

=========================

πŸ“ KEMUDAHAN BERDEKATAN
βœ… 700m ke Masjid Kariah
βœ… 1km ke Tadika
βœ…οΈ 1.4km ke Taman Rekreasi
βœ…οΈ 2.6km ke Petrol Pam
βœ…οΈ 3km ke Klinik
βœ…οΈ 4km ke Econsave
βœ…οΈ 4km ke SK Taman Seri Wang
βœ…οΈ 5km ke SMK Pengkalan Lebai Man
βœ…οΈ 6km ke shopping complex
βœ… 7km ke 6 Jenis Bank
βœ… 7km ke Stesen Bas SP
=========================
πŸ’° Harga Jualan: RM370,000
(Market Value: RM430,000)
πŸ”₯ CASHBACK: RM60,000 πŸ”₯

🏦 Urusan pinjaman & guaman akan dibantu sampai selesai

Untuk maklumat lanjut / booking viewing, sila hubungi:

πŸ“² Farhan Roslan
Papar

πŸ“² Ikraam Ismail
Papar

🏒 Perunding Hartanah Berdaftar
CCI Realty Sdn Bhd E(1)2054
βœ”οΈ Jual | Sewa | Refinance
βœ”οΈ Kediaman | Projek Baru

#rumahmurah #sungaipetani #teres #propertymalaysia #rumahkeda

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,539 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:37 AM
Eye icon Paparan
107

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

440,000 MYR 107 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
4,100 Sq. Ft.
Mohd Suhaili bin Jurid
4 hari yang lepas 169
390,000 MYR 253 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,539 Sq. Ft.
Muhamad Ariff Zakaria