Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Desaria PJS 5, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

640,000 MYR
291 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Taman Desaria PJS 5 Petaling Jaya Double Storey

OPEN FACING
NON BUMI LOT

PROPERTY DETAILS:
+ Leasehold Until 2090
+ Non Bumi Lot
+ Land Area 22 x 70 (1540 sqft)
+ Built Up Approx 2200 sqft
+ 4 Bedrooms
+ 3 Bathrooms
+ Facing South
+ Basic Unit

ASKING PRICE: RM 640,000

Messenger : Muizz Razak
REN21185 
Contact : Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
2,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:33 AM
Eye icon Paparan
31

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,200,000 MYR 600 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,000 Sq. Ft.
azwinda rozali
3 hari yang lepas 242
590,000 MYR 268 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,200 Sq. Ft.
Mohd Difrizul
3 hari yang lepas 242
620,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,200 Sq. Ft.
Azli 0123800960
5 hari yang lepas 314
780,000 MYR 342 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,283 Sq. Ft.
Muizz Razak
6 hari yang lepas 507
620,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,200 Sq. Ft.
Muizz Razak
6 hari yang lepas 459
808,000 MYR 490 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Muizz Razak
6 hari yang lepas 445

Lihat juga

Muizz Razak
Senarai Hartanah 135