Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Limbongan Permai, Melaka Tengah, Melaka, Malaysia

175,000 MYR
240 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
730
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE:
TOWN HOUSE (aras bawah) LIMBONGAN PERMAI MELAKA.

PRICE: RM175,000 sahaja!

DETAIL:
●LEASEHOLD bumi lot (2102)
●Intemediate Unit (dekat dgn jalan utama)
●Ground Floor
●3 Bilik tidur, 1 Tandas
●Rumah sudah dicantikan. Masuk cuci rumah je.
●Parking kereta personal
●Berdekatan dgn bandar dan Pantai Klebang.
●Banyak kemudahan dan fasiliti berdekatan.

Jika berminat, boleh hubungi saya:
EN AIRI (REN 79969)
CCI REALTY AGENCY
Papar
0️⃣1️⃣1️⃣1️⃣8️⃣5️⃣1️⃣5️⃣7️⃣5️⃣9️⃣

Papar

PEGUAM SYARIE | PERUNDING HARTA PUSAKA | PERUNDING HARTANAH

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
730 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:25 AM
Eye icon Paparan
239

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

260,000 MYR 260 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Tim Piong
4 bulan yang lepas 9062
165,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
732 Sq. Ft.
Rohaliza ab rahman
5 bulan yang lepas 10909
260,000 MYR 186 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Anthony Lee
5 bulan yang lepas 10616
139,000 MYR 115 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,210 Sq. Ft.
Jj Hartanah Melaka
9 bulan yang lepas 16713
318,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Jenny Tai
9 bulan yang lepas 17486
318,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
JOANNE HOW
9 bulan yang lepas 18079

Lihat juga

HartanahMurah
Senarai Hartanah 1