Simpan
Kongsi
Pangsapuri untuk Dijual
BaruTaman Harmoni 2, Skudai, Johor, Malaysia
775
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
Penerangan
☘️🔥Skudai 地点非常美的Flat,就在皇后和Mutiara Rini隔壁,整间油漆装修美美,买家具就能入住🔥☘️
Full Loan & Cash Back🌟
For Sale
Taman Harmoni 2 @ Skudai
✅ Medium Cost Flat Corner Unit
✅ 3 Bedrooms & 2 Bathroom
✅ 775 sqft
✅ Leasehold 991
✅ Fully Renovated
✅ Good Condition
✅ Level 5
💰Selling Price: RM 210k 【Nego】
💰Bank Value: RM 240k
Full Loan & Cash Back🌟
For Sale
Taman Harmoni 2 @ Skudai
✅ Medium Cost Flat Corner Unit
✅ 3 Bedrooms & 2 Bathroom
✅ 775 sqft
✅ Leasehold 991
✅ Fully Renovated
✅ Good Condition
✅ Level 5
💰Selling Price: RM 210k 【Nego】
💰Bank Value: RM 240k
Butiran
3
2
Tidak Dilengkapi
775 Sq. Ft.
Milik Pajakan
Mon, May 18, 2026 12:24 AM
41
Lokasi harta
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
210,000
MYR
271 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
775
Sq. Ft.
TingWei
3 hari yang lepas
408
188,000
MYR
296 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
635
Sq. Ft.
MR KU
1 minggu yang lepas
941
165,000
MYR
239 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
689
Sq. Ft.
Faridah Osman
1 minggu yang lepas
1150
165,000
MYR
269 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
614
Sq. Ft.
IRFAN YUSOFF
1 bulan yang lepas
4013
175,000
MYR
254 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
689
Sq. Ft.
Jasen Chia
1 bulan yang lepas
3938
138,000
MYR
212 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
650
Sq. Ft.
Zoey Lee
1 bulan yang lepas
3678
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
Erike Wong
Senarai Hartanah
13