Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Tabuan Park, Kuching, Sarawak, Malaysia

90,000 MYR
182 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
495
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

TABUAN PARK!!! NE

Contact utk GAMBAR!!!

Sila hubungi /SMS/ Whatsapp JOEY LIEW @ Papar untuk TEMUJANJI!

Tabuan Park Flat UNTUK DIJUAL!!
-2nd Floor (Level 3)
-2 bedrooms 1 bathroom
-FULLY TILED
-495sqft

HARGA: RM90,000
-Bulanan: RM450 (100% LON)
-Kegunaan EPF boleh diatur

Senarai dokumen untuk disediakan:
-IC salinan
-3 bulan slip gaji terkini
-3 bulan penyata bank terkini
-Penyata EPF terkini

TERIMA KASIH!!!

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
495 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:23 AM
Eye icon Paparan
28

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

150,000 MYR 229 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
654 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
2 bulan yang lepas 4434
260,000 MYR 283 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
920 Sq. Ft.
cynthia lim
3 bulan yang lepas 7322
75,000 MYR 152 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
495 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
3 bulan yang lepas 8197
75,000 MYR 152 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
495 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
5 bulan yang lepas 12438
70,000 MYR 141 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
495 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
5 bulan yang lepas 12780
170,000 MYR 283 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
600 Sq. Ft.
Chai Chiew Ping
6 bulan yang lepas 14093

Lihat juga

Joey Liew REN: 01374
Senarai Hartanah 135