Simpan
Kongsi
Pangsapuri untuk Dijual
BaruDesa putra, Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia
678
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
Penerangan
Desa putra, bayan lepas
near queensbay mall
seaview
3 bedrooms
1+1 bathroom
not furnished
1 free car park
678 sqft (Built Up area)
RM 258k
Interested please contact
Kelvin Papar
Thank you
near queensbay mall
seaview
3 bedrooms
1+1 bathroom
not furnished
1 free car park
678 sqft (Built Up area)
RM 258k
Interested please contact
Kelvin Papar
Thank you
Butiran
3
2
Tidak Dilengkapi
678 Sq. Ft.
Milik Pajakan
1
Mon, May 18, 2026 12:20 AM
29
Lokasi harta
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
258,000
MYR
381 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
678
Sq. Ft.
Eric TWL
1 bulan yang lepas
2369
269,000
MYR
414 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
650
Sq. Ft.
rijal redzha bin khairul hafiz
1 bulan yang lepas
1502
258,000
MYR
381 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
678
Sq. Ft.
Darren
2 bulan yang lepas
1943
235,000
MYR
341 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
689
Sq. Ft.
AMALINA RASHID
2 bulan yang lepas
2178
258,000
MYR
381 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air
678
Sq. Ft.
Ethen Tan
2 bulan yang lepas
2053
258,000
MYR
381 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air
678
Sq. Ft.
Fanny Wong
2 bulan yang lepas
2330
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
Kelvin Tan
Senarai Hartanah
125