Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Riviera Apartment, Ampang, Selangor, Malaysia

165,000 MYR
188 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
876
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Riviera Apartment
Ampang
Walk Up Apartment
5 th Flr
Selling Price RM165K

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
876 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
43

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

365,000 MYR 379 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
962 Sq. Ft.
Azli 0123800960
1 hari yang lepas 153
160,000 MYR 246 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Hasrul Nizam
3 hari yang lepas 561
330,000 MYR 336 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
982 Sq. Ft.
SYAFIQ
3 hari yang lepas 561
130,000 MYR 228 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
570 Sq. Ft.
wansaifullah
1 minggu yang lepas 1193
240,000 MYR 236 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,016 Sq. Ft.
Muhammad Ezra
1 minggu yang lepas 1193
280,000 MYR 416 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
673 Sq. Ft.
EffendyShohaili
1 bulan yang lepas 2480

Lihat juga

Eunice Ho
Senarai Hartanah 2