Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Grace Residence, Jelutong, Pulau Pinang, Malaysia

820,000 MYR
498 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,646
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Grace Residence, Jelutong
- 1646sf
- 3+1 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- 2 Carpark Side by Side
- Original Unit
- Few units on hand

Easy excess to town area and Free Trade ZONE via the JELUTONG Expressway.
The Future MRT

For More Information/ Viewing, Kindly Contact:
Aiko Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,646 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:03 AM
Eye icon Paparan
23

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,180,000 MYR 717 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,646 Sq. Ft.
Aiko Lee
1 minggu yang lepas 727
850,000 MYR 586 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,450 Sq. Ft.
Fanny Wong
1 bulan yang lepas 1750
850,000 MYR 516 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,646 Sq. Ft.
Lee Xue Chen
2 bulan yang lepas 2205
850,000 MYR 516 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,646 Sq. Ft.
Derrick Loh
4 bulan yang lepas 3311
1,100,000 MYR 668 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,646 Sq. Ft.
Brian
4 bulan yang lepas 3491
960,000 MYR 583 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,646 Sq. Ft.
Aiko Lee
5 bulan yang lepas 4306

Lihat juga

Aiko Lee
Senarai Hartanah 9