Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Presint 11, Putrajaya, Putrajaya, Malaysia

990,000 MYR
430 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,300
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE: CORNER LOT Double Storey Terrace at Presint 11, Putrajaya

Located near Sekolah P11(2) & (3), Taman Saujana Hijau, Surau Jumaat Al-Firdaus, Shoplots, Taman Saujana Hijau, Balai Polis P11 etc

House fitted with kitchen cabinet.

Build up Area: 2,300 sqft
Land Area : 32 x 75
4 Bedrooms, 3 Bathrooms

AMENITIES :
- Surau Jumaat Al-Furqan
- Petronas P11A
- Taman Saujana Hijau
- Balai Polis P11
- 10 mins drive to IOI City Mall
- Alamanda Shopping Centre
- 10 mins drive to Government Offices
- 10mins drive to Putrajaya Central

ACCESSIBILITIES :
- MEX Highway
- SKVE Highway
- SILK Highway
- PLUS Highway

=========================
Asking Price: RM990,000
=========================

Do not hesitate to contact me for any inquiries :

Papar

AKMAL ADAM
MAXXAN REALTY
BUY/SELL/RENT/RENO/MANAGE/REPAIR

Maxxan Realty

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
2,300 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:38 AM
Eye icon Paparan
55

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

890,000 MYR 539 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
SARAH Rahim
1 minggu yang lepas 291
810,000 MYR 505 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,604 Sq. Ft.
Amirruddin
1 minggu yang lepas 289
900,000 MYR 406 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,217 Sq. Ft.
azwinda rozali
1 minggu yang lepas 301
900,000 MYR 360 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,500 Sq. Ft.
Liana Sofea
1 minggu yang lepas 397
1,600,000 MYR 586 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,730 Sq. Ft.
NUR DAYAN BIN AHMAD NORDIN
1 bulan yang lepas 739
1,300,000 MYR 394 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,300 Sq. Ft.
HAFIZEE ISMAIL