Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Arked, Dengkil, Selangor, Malaysia

490,000 MYR
107 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,565
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

CORNER Single Storey Semi Detached Taman Arked, Dengkil Selangor ✅

🔥Facing Open
🔥Corner Lot
======================
NEW PRICE : RM490,000
======================
.
PROPERTY DETAILS:
- Name : Taman Arked
- ⁠Type : Single Storey SemiD
- Tenure : Leasehold (exp 2102)
- Malay Reserved
- Land Size: 4565 sqft (52 x 88)
- Built up: 1400 sqft
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- Kitchen Cabinet

FACILITIES:
- Playground
- Surau Al Iman (Surau Jumaat)
-Taska / Tadika / Tadika KEMAS
-Taman Permainan / Padang / Gelanggang Futsal & Takraw
-Bersebelahan Taman Ruby & Paya Indah Wetland ( Rekreasi Berbasikal / Jogging / Memancing) / Kolam Buaya / Hippo

AMMENITIES:
-SK Bukit Changgang
-SK & SMK Dengkil / SRA Dengkil
-Masjid Dengkil / Masjid Bkt Changgang
-Klinik Kesihatan Dengkil / CIMB Bank / Petronas / Shell / Restaurant / Shop Lot / KFC
-UiTM Dengkil

ACCESSIBILITY:
- ELITE
- Maju Expressway (MEX)
- SKVE
- ke PLUS

======================
ASKING PRICE: RM490 000
======================

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
4,565 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:36 AM
Eye icon Paparan
11

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

310,000 MYR 258 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
MASNI MARZUKI
6 bulan yang lepas 2272
350,000 MYR 269 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Asilah Property 0172434177
1 tahun yang lepas 5890
445,000 MYR 193 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,310 Sq. Ft.
Akmal Zakaria
1 tahun yang lepas 4326
350,000 MYR 269 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Ilman Nahri
1 tahun yang lepas 4305
530,000 MYR 453 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,170 Sq. Ft.
Mr Leong
1 tahun yang lepas 4303

Lihat juga