Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Jalan Genting Kelang Setapak, Wangsa Maju, Kuala Lumpur, Malaysia

750,000 MYR
500 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,500
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

For Sale

Double Storey Jalan Genting Kelang Setapak Kuala Lumpur

Asking Price RM 750,000
MV RM 800,000

Details :
-Leasehold Non Bumi
-Land Are: 20x75 1500sqft
-Build Up : 1200 approx
-4 bedrooms 3 bathrooms
-Basic Unit

Zahed Papar
Papar
REN 26877
Hebat Realtors

Property owner are welcome to list

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,500 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:35 AM
Eye icon Paparan
14

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

830,000 MYR 474 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,750 Sq. Ft.
Wazi Hartanah
2 bulan yang lepas 995
830,000 MYR 474 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,750 Sq. Ft.
Azli 0123800960
2 bulan yang lepas 1406
1,000,000 MYR 438 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,282 Sq. Ft.
Anna Farhana
3 bulan yang lepas 2337
780,000 MYR 650 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
SYAFIQ SHARIFUDIN
3 bulan yang lepas 2638
830,000 MYR 519 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Afiq Abd Rahman
3 bulan yang lepas 2793
799,000 MYR 571 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
fatin
4 bulan yang lepas 2791

Lihat juga

Zahed Perunding Hartanah
Senarai Hartanah 60