Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

Sri Gading, Batu Pahat, Johor, Malaysia

630,000 MYR
170 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
3,705
Saiz harta (Sq. Ft.)
6
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

π…πŽπ‘ 𝐒𝐀𝐋𝐄 : Banglo Dua Tingkat di Sri Gading Batu Pahat

Detail Hartanah :

βœ“ Freehold
βœ“ Non-Bumi Lot
βœ“ Keluasan 3705 sqft
βœ“ 6 Bilik 4 Bilik Air
βœ“ Dapur basah & dapur kering

Banglo Dua Tingkat terletak di dalam kawasan taman perumahan. Mempunyai kejiranan yang matang dan baik.

Kemudahan :

βœ“ 10 minit UTHM
βœ“ 30 minit plaza tol Ayer Hitam
βœ“ 20 minit plaza tol Yong Peng
βœ“ 15 minit Bandar Batu Pahat
βœ“ Berhampiran kedai makan, kedai runcit, klinik kesihatan, balai polis.

Harga : RM630,000 (nego)

Untuk maklumat lanjut hubungi

Hisyam Mohamad πŸ“ REN45742
Papar
Papar

(Azmi & Co Sdn Bhd - Real Estate Division)
Sale | Buy | Rent | Let | Refinance
House | Shop | Land | Commercial

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
6
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
3,705 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:30 AM
Eye icon Paparan
7

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

750,000 MYR 129 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
4 Bilik Air
5,800 Sq. Ft.
NURUL FARHANNA ADENAN
1 tahun yang lepas 5174
2,200,000 MYR 172 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
6 Bilik Air
12,800 Sq. Ft.
MR NGO
1 tahun yang lepas 3605
2,388,000 MYR 327 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
7 Bilik Air
7,303 Sq. Ft.
M Jamil Ali
1 tahun yang lepas 3627

Lihat juga

Hisyam Mohamad
Senarai Hartanah 2