Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Jalan Assumption, Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia

420,000 MYR
458 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
918
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Located at Butterworth @ Woodsbury Suites
Jalan Assumption, Butterworth

Full Furnished
Renovated
Move in condition
Come with 1 Carparks
High Floor
View to appreciate

Kindly contact me for more details,
Clifton Chee Papar
Thanks . .

Property Talk Realty Sdn Bhd e(1)2038

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
918 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:09 AM
Eye icon Paparan
17

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

424,000 MYR 471 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
TAN YI ZHEN
1 minggu yang lepas 536
445,000 MYR 334 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,334 Sq. Ft.
IVY YAP01151077742
1 minggu yang lepas 796
360,000 MYR 400 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Seah Jack Tom
1 bulan yang lepas 2700
390,000 MYR 433 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Amanda Lam
7 bulan yang lepas 4261
360,000 MYR 400 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Jenny Ong
1 tahun yang lepas 5145
495,000 MYR 539 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
918 Sq. Ft.
Francis Neow
1 tahun yang lepas 5677

Lihat juga

CLIFTON CHEE
Senarai Hartanah 26