Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia

460,000 MYR
460 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Located at Bayan Lepas @ Putra Place Condominium
Persiaran Bayan Indah,Bayan Lepas

Full Furnished
Renovated
Move in condition
Come with 2 Carparks
Low Floor
View to appreciate

Kindly contact me for more details,
Clifton Chee Papar
Thanks . .

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:09 AM
Eye icon Paparan
17

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

360,000 MYR 450 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
SC Lim
1 hari yang lepas 185
588,000 MYR 527 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,115 Sq. Ft.
Ayden Teoh 0182582285
1 minggu yang lepas 560
730,000 MYR 664 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
tan jing ling
1 minggu yang lepas 746
500,000 MYR 500 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Sunny - 0164216100
1 bulan yang lepas 3395
465,000 MYR 465 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Sunny - 0164216100
1 bulan yang lepas 3394
599,999 MYR 410 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,465 Sq. Ft.
Calvin 0124739934
1 bulan yang lepas 3200

Lihat juga

CLIFTON CHEE
Senarai Hartanah 26