Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Warisan Indah, Sepang, Selangor, Malaysia

620,000 MYR
376 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,650
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Renovated | Freehold 2 Storey Terrace House @ Warisan Indah, Kota Warisan

Land size - 22 x 75
Bedroom - 4
Bathroom - 3
Tenure type - freehold
Renovated Extended Wet Kitchen

Furnished with:
Auto gate
Full alarm system
Kitchen Hood & Hob
Full Kitchen Cabinet
5 Airconds
2 Water Heater
Built in wardrobe

ACCESS
Elite Highway
Maju Expressway
12km to KLIA
7km to Mitsui
17km to SIC

Price: RM 620,000 Only!

Contact:
Papar
Adi Fazli
REN44085

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:47 AM
Eye icon Paparan
38

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

520,000 MYR 198 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,626 Sq. Ft.
azmi sumairi
1 bulan yang lepas 906
390,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,878 Sq. Ft.
MUHD SHAHRUL SHAZANI BIN MUHAMMAD SHAKRI
1 bulan yang lepas 873
569,000 MYR 217 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,626 Sq. Ft.
ARIF NOR AZLAN
1 bulan yang lepas 858
1,000,000 MYR 370 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,700 Sq. Ft.
Muizz Razak
1 bulan yang lepas 1031
795,000 MYR 516 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Yusuf
1 bulan yang lepas 1092
450,000 MYR 169 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,669 Sq. Ft.
Aizat Saiful
1 bulan yang lepas 1091

Lihat juga

Adi Fazli
Senarai Hartanah 4