Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Bandar Permata Lunas, Lunas, Kedah, Malaysia

355,000 MYR
254 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,400
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🏑 UNTUK DIJUAL ‼️

πŸ”₯ RUMAH TERES SETINGKAT SIAP 2025 UNTUK DIJUAL πŸ”₯

πŸ“ Bandar Permata Lunas, Kulim, Kedah

πŸ’° Harga: RM 355,000

Rumah baru siap dengan reka bentuk moden, sesuai untuk keluarga yang cari kediaman selesa di kawasan strategik & membangun pesat.

✨ Butiran Rumah:
βœ… 3 Bilik Tidur
βœ… 2 Bilik Air
βœ… Keluasan 1,400 sqft
βœ… Freehold
βœ… Non Bumi Lot
βœ… Ceiling tinggi – rumah lebih sejuk & lapang
βœ… Sistem pengudaraan cantik
βœ… Kitchen cabinet baru siap dipasang, design moden & kemas mencantikkan ruang dapur

🌟 Kemudahan Berdekatan:
βœ… Surau & playground hanya 50m dari rumah
βœ… 7-Eleven, 99 Speedmart, kedai makan & dobi
βœ… Tadika & sekolah berdekatan
βœ… TF Mart bakal dibuka bersebelahan taman
βœ… Akses ke Highway BKE kurang 10 minit
βœ… Padang Serai & Ara Kuda kurang 10 minit

🏑 Lokasi sesuai untuk duduk sendiri atau pelaburan masa depan. Kawasan matang dengan kemudahan lengkap.

Papar

πŸ“² Berminat? Jom view rumah ini!

DZULHELMY | REN 69986
πŸ“ AFZ REALTY SDN BHD
☎️ Papar
πŸ‘‰ WhatsApp Terus:
πŸ”— Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,400 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Crane icon Tahun dibina
2025
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:42 AM
Eye icon Paparan
15

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

305,000 MYR 166 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,835 Sq. Ft.
Izzat Izzuddin
6 hari yang lepas 312
390,000 MYR 325 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
MT Said
1 bulan yang lepas 1841
400,000 MYR 168 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,378 Sq. Ft.
Muhammad Farish bin Abd Majid
1 bulan yang lepas 1308
417,000 MYR 175 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,379 Sq. Ft.
AMALINA RASHID
1 bulan yang lepas 1583
395,000 MYR 220 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air