Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Elmina Green 1B, Shah Alam, Selangor, Malaysia

788,000 MYR
394 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,001
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE

FREEHOLD LOW DEPOSIT
RENOVATED Double Storey
Elmina Green 1B Shah Alam

** Full Loan (T&C apply)
** Loan & lawyer provided
** Flexi Deposit

ASKNG PRICE: RM788,000

PROPERTY DETAILS :
- Freehold | Bumi Lot
- Land Area : 20 x 70 sqft (1,400 Approx)
- Built Up : 2,001 sqft Approx
- Bedrooms : 4
- Bathrooms : 4
- Gated & Guarded Community
- Vacant

AMENITIES/FACILITIES:
- Walking distance Sakura Lake Park
- 24 Hour security
- Mini Market
- Playground

For futher detail & inquiries, please contact :
Papar
LYNN MOHAMAD | REN31092
Papar

" Owner are welcome to list"

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
2,001 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:42 AM
Eye icon Paparan
52

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

728,000 MYR 414 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,760 Sq. Ft.
Shina
9 jam yang lepas 52
680,000 MYR 442 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Shina
9 jam yang lepas 52
670,000 MYR 459 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,460 Sq. Ft.
FAAT RAHMAN
1 hari yang lepas 225
650,000 MYR 325 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,000 Sq. Ft.
azwinda rozali
1 hari yang lepas 209
485,000 MYR 291 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,664 Sq. Ft.
Puan Eiza Hafsah Omar
2 hari yang lepas 262
1,190,000 MYR 362 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,285 Sq. Ft.
Farah Ashiqin
1 minggu yang lepas 726

Lihat juga

Lynn Mohamad
Senarai Hartanah 3