Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Saga, Ampang, Selangor, Malaysia

530,000 MYR
442 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

SINGLE STOREY TERRACE HOUSE | TAMAN SAGA, AMPANG

= = = = = = = = = = = = =
ASKING PRICE : 530,000 (negotiable for serious buyer)
= = = = = = = = = = = = =

DETAILS:
- Single Storey Terrace House
- Leasehold
- Bumi Lot
- Land Area : 20 x 60
- Built Up : 1,000 sqft
- Bedrooms: 3
- Bathrooms: 1
- Extended Kinchen area with new wet kitchen
- Extended living area
- New extended car porch with new R.C column
- Build in Kitchen cabinet with tabletop

AMENITIES
Walking distance to;-
Surau, Bukit Saga Trailhead, Tabika Kemas, Dewan Orang Ramai, KL View local food stalls

NEARBY
- SK Taman Bukit Teratai, SK Taman Tasik
- SMK Taman Seraya, SMK Taman Tasik
- Shop Lot: convenient stores, banks, fast foods, local restaurant, clinics, laundries, petrol pumps station, etc.
- Shopping mall/ supermarket: Giant Pandan Indah, Ampang Point, NSK Ampang, Aeon Big Ampang, Spectrum Ampang, Ampang Waterfront, Lotus Ampang
- Hospital Ampang, Hospital Pantai Indah, Hospital KPJ Ampang Puteri

PUBLIC TRANSPORTATION
- LRT Cempaka
- LRT Pandan Indah
- LRT Taman Cahaya
- LRT Ampang

ACCESSIBILITY
- SUKE HIGHWAY
- MRR2 HIGHWAY
- AKLEH
- DUKE
- SBE
- EKVE
- Jalan Ampang

Please contact

HAIRUL AZWAN | REN 23325
Papar
HEBAT REALTORS S/B

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
1,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:39 AM
Eye icon Paparan
31

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

620,000 MYR 646 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
960 Sq. Ft.
NOORIS 0192100657
2 hari yang lepas 221
680,000 MYR 343 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,980 Sq. Ft.
Nurul Pathil
1 bulan yang lepas 1081
620,000 MYR 646 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
960 Sq. Ft.
Salman Sharifudin
1 bulan yang lepas 1149
420,000 MYR 400 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,050 Sq. Ft.
Zahed Perunding Hartanah
1 bulan yang lepas 1226
450,000 MYR 361 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,248 Sq. Ft.
Mohd Difrizul
1 bulan yang lepas 860
430,000 MYR 538 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
800 Sq. Ft.
HAFIZEE ISMAIL
1 bulan yang lepas 1347

Lihat juga

Hairul Azwan
Senarai Hartanah 10