Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

Kampung Cheras Baru, Cheras, Selangor, Malaysia

780,000 MYR
186 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
7
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Kampung Cheras Baru

2sty Bungalow House
L/A: 4200sf
B/U: 2000sf
7rooms 2bathrooms
Tenanted

Papar
Papar
Papar

Contact Kenneth Low at Papar or Papar for a viewing. Alternatively, you can Whatsapp me at Papar for additional information.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
7
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
4,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:36 AM
Eye icon Paparan
84

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

4,800,000 MYR 425 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
7 Bilik Air
11,300 Sq. Ft.
Vincent Vince
1 bulan yang lepas 1316
3,690,000 MYR 597 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
7 Bilik Air
6,176 Sq. Ft.
fadhili
1 bulan yang lepas 1218
3,450,000 MYR 639 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
6 Bilik Air
5,400 Sq. Ft.
Frankie Ong
4 bulan yang lepas 1806
3,500,000 MYR 530 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
7 Bilik Air
6,600 Sq. Ft.
Teammy Lee
4 bulan yang lepas 1870
3,600,000 MYR 343 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
7 Bilik Air
10,500 Sq. Ft.
Hussin Ali Idris
5 bulan yang lepas 3034
3,600,000 MYR 343 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
7 Bilik Air
10,500 Sq. Ft.
Badrul Hartanah
5 bulan yang lepas 3167

Lihat juga

Kenneth Low
Senarai Hartanah 21