Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Baru

Taman Amansiara, Selayang, Selangor, Malaysia

368,000 MYR
335 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,100
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Taman Amansiara Selayang

Property Details :
-Townhouse
-Leasehold
-1100 sqf
-3 Bedroom
-2 Bathroom
-Non Bumi Lot
-Renovated
-Facing West
-5 x air cond, Kitchen cabinet , TV cabinet , Refrigerator , Washing machine, Wardrobe , Plaster Ceiling
-Good Condition

Selling -RM368k
Rental - RM1400

============================

TRIS JONG ( REN 68784)
For viewing house appointment Kindly
Contact : Papar Tris Jong
WhatsApp : Papar

==== LOAN AND LAWYER CAN BE ARRANGED ====

! We are the specialist agency, we provide professional solution to assist you!
!! Welcome Property Owner To List Sale/Rent!!
!!! Area Kepong, Selayang, Rawang by!!!

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,100 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:25 AM
Eye icon Paparan
22

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

299,999 MYR 192 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,560 Sq. Ft.
Loki Loh
1 bulan yang lepas 3748
238,000 MYR 198 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,204 Sq. Ft.
Eric Per
1 bulan yang lepas 3856
350,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
May Yak
1 bulan yang lepas 3840
270,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Elvis Kok
1 bulan yang lepas 3829
299,000 MYR 248 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,204 Sq. Ft.
Mr Amirun
1 bulan yang lepas 4120
299,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,245 Sq. Ft.
Eugene
1 bulan yang lepas 4327

Lihat juga

Tris Jong
Senarai Hartanah 3