Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Persiaran Ampang Saujana, Ampang, Selangor, Malaysia

130,000 MYR
200 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Flat Persiaran Ampang Saujana, Ampang Jaya for Sale

Asking Price: RM130,000

DETAILS:
- Leasehold (bumi)
- Built Up: 650 sqft Lowcost
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- Built-in Kitchen Tabletop
- Partially Tiles

For more info & viewing, please contact:

Atikah | PEA2183
Papar
wasap.my/ Papar
ACEAKL Estate Agency Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:22 AM
Eye icon Paparan
27

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

190,000 MYR 292 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Nur Zahirah
2 hari yang lepas 307
145,000 MYR 223 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Dunia Luas
3 hari yang lepas 420
160,000 MYR 255 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
628 Sq. Ft.
HAFIZEE ISMAIL
4 hari yang lepas 666
230,000 MYR 383 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
600 Sq. Ft.
Yazzer 0162164318
4 hari yang lepas 626
199,000 MYR 151 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,314 Sq. Ft.
Melvin
1 minggu yang lepas 1012
172,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
635 Sq. Ft.
Anwar Hashim
1 bulan yang lepas 3494

Lihat juga

ATIKAH AMIRAH
Senarai Hartanah 5