Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

The Promenade, Bayan Baru, Pulau Pinang, Malaysia

465,000 MYR
460 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,011
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

The Promenade Condominium At Bayan Baru For Sales!!

- 1011 sqft
- 2 Bedroom
- 2 Bathrooms
- 1 Car Park
- Leasehold
- Well Maintained Condition
- Selling Price RM465K (Nego)

No fishing & Real advertisement
Viewing anytime with few hours appointment earlier
Different units available on hand

For more information please contact me Jayden O16_4269696

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,011 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:06 AM
Eye icon Paparan
47

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

480,000 MYR 530 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Ivan Tay
2 bulan yang lepas 1797
480,000 MYR 567 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
847 Sq. Ft.
Low Wei Heng
11 bulan yang lepas 2783
480,000 MYR 560 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
857 Sq. Ft.
Angie Lim
1 tahun yang lepas 3239
550,000 MYR 608 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
905 Sq. Ft.
Michael Tan
1 tahun yang lepas 4324

Lihat juga

Jayden Keoh
Senarai Hartanah 1