Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Fairview, Sungai Ara, Pulau Pinang, Malaysia

440,000 MYR
454 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
970
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Fairview Residence in Sungai Ara Bayan Lepas area near to Regency Heights, TreeO Condominium, Setia Pinnacle, Setia Greens

– 970sqft
– 3 Bedrooms
– 2 Bathrooms
– 2 Car Parks
– Original Condition

*KEY ON HAND*
*GRAB IT NOW*
*BEST DEAL*

Selling Price: RM 440,000 ONLY

FOR MORE INFORMATION OR VIEWING KINDLY CONTACT
Evon Kang
Papar

PLEASE WHATSAPP OR SMS ME IF I CAN’T ANSWER YOUR CALL, THANK YOU!!

WELCOME OWNER / BUYER & TENANT
WE WILL PROVIDE YOU MOST PROFESSIONAL SERVICE AND LET YOU HAVE YOUR IDEAL HOME

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
970 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:04 AM
Eye icon Paparan
48

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

569,000 MYR 474 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
KENT LAI
1 hari yang lepas 151
418,000 MYR 348 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Suzanne Ooi 012-4268831
1 hari yang lepas 152
657,000 MYR 500 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,314 Sq. Ft.
Venus 019-8680328
1 minggu yang lepas 693
650,000 MYR 560 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,161 Sq. Ft.
Cris Ng
1 bulan yang lepas 2822
680,000 MYR 426 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,598 Sq. Ft.
Celine Cheah
1 bulan yang lepas 3276
450,000 MYR 464 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
970 Sq. Ft.
Sunny Yang
1 bulan yang lepas 3194

Lihat juga

Evon Kang 012-3215374
Senarai Hartanah 29