Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Laksamana Puri, Batu Caves, Selangor, Malaysia

250,000 MYR
273 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
917
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

BELOW MARKET‼️4 Bilik‼️Laksamana Puri Condominium, Batu Caves - 10 Minit Walking Sekolah, Klinik

Harga Jualan : RM250,000
Market Value : RM300,000

Detail Unit:
- Condominium
- Geran Strata Ready
- Leasehold Bumi lot
- Sqft: 917
- Level: 14
- Lift: Ada
- Maintenance Fee: RM189
- Siapa duduk: Tenant
- Bilik: 4
- Bilik Air: 2
- Parking: 1
- Renovation:
- Kitchen cabinet
- Table top

Berminat?
Jangan tunggu lama-lama, nanti ada orang lain bayar booking dulu...nak tengok rumah meh terus roger...

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
917 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:02 AM
Eye icon Paparan
22

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

275,000 MYR 306 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
898 Sq. Ft.
Rex Ang
1 bulan yang lepas 4183
335,000 MYR 353 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
950 Sq. Ft.
HartanahValet
2 bulan yang lepas 2227
390,000 MYR 313 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,246 Sq. Ft.
Azliza
2 bulan yang lepas 2312
335,000 MYR 305 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,098 Sq. Ft.
Salman Sharifudin
3 bulan yang lepas 7628
300,000 MYR 317 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
947 Sq. Ft.
Fauzi Taib
3 bulan yang lepas 7584
335,000 MYR 305 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,098 Sq. Ft.
Akmal Nazirul
3 bulan yang lepas 7206

Lihat juga

Razif
Senarai Hartanah 53