Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Keladi, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

268,000 MYR
223 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

🔥 FULLY RENOVATED @ ONLY RM268K?! 🔥
🏡 Taman Keladi | Move-In Condition

‼️ Stop scrolling if you want a house that’s already DONE for you

📐 PROPERTY DETAILS:

* 1 Storey Terrace
* Freehold (Non-Bumi)
* 1200 sqft
* 3 Bedrooms | 1 Bathroom | 1 Toilet

💰 ONLY RM268K
🚨 Hard to find fully reno unit at this price

📲 PM / WhatsApp NOW before SOLD!
👉 “KELADI” to get full details + viewing!!

Real Estate Negotiator 📞Call/WhatsApp: Papar renovated

📞☎️wasap.my/ Papar
📞☎️wasap.my/ Papar
📞☎️wasap.my/ Papar

Welcome Owner Listing / 欢迎业主委托
Buy, Sell, Rent (House/Shop/Factory/ Warehouse/ Land)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 15, 2026 12:38 AM
Eye icon Paparan
96

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

340,000 MYR 69 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,930 Sq. Ft.
Mohd Faisal
2 hari yang lepas 204
400,000 MYR 179 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,240 Sq. Ft.
Wan Zainol Al-Aqarat
3 hari yang lepas 278
360,000 MYR 257 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
One Two Buy Property
5 hari yang lepas 435
250,000 MYR 250 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,001 Sq. Ft.
NATRAH BINTI MOHAMAD ADENAN
5 hari yang lepas 436
175,000 MYR 146 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,195 Sq. Ft.
Muhammad Ihsan Zainuddin
1 minggu yang lepas 735
210,000 MYR 175 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Muhammad Ihsan Zainuddin
1 minggu yang lepas 726

Lihat juga

Janice Lau
Senarai Hartanah 5