Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Permint Perdana, Kuala Nerus, Terengganu, Malaysia

370,000 MYR
105 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
3,509
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

CORNER LOT TAMAN PERMINT PERDANA , KUALA NERUS , TERENGGANU

================================
UNTUK JUALAN : RM 399,000 -> RM 370,000 ( BOLEH NEGO LAGI )
================================

+ Corner lot
+ Teres 1 tingkat
+ 326 meter persegi @ 3,509 kaki persegi
+ Rumah telah "extend" semua, tanah dijadikan binaan rumah
+ 4 bilik & 2 bilik air
+ Leasehold bumi lot ( baki 75 tahun )
+ Kos rendah
+ Dijual dalam keadaan basic ( tanpa perabot kecuali kabinet dapur, table top dan aircond setiap bilik )
+ Rumah sesuai dijadikan homestay

Lokasi

+ Surau Al-Hijrah Hulu Takir ( 1.1 km )
+ SMK Kompleks Seberang Takir ( 1.2 km )
+ Sekolah Kebangsaan Kompleks Seberang Takir ( 1.4 km )
+ Pos Malaysia Seberang Takir ( 2.3 km )
+ Pantai Seberang Takir ( 4.0 km )
+ Stadium Sultan Mizan Zainal Abidin ( 5.4 km )
+ Lapangan Terbang Sultan Mahmud ( 6.1 km )

Deposit ( boleh NEGO )
+ 3.24% untuk booking
+ 6.76% ketika tandatangan SPA*
*bergantung pada keupayaan pinjaman

Peguam & Penilai boleh disediakan

Berminat? Whatsapp FIT-RI dengan klik pada link ini:
Papar

FITRI Papar
Perunding Hartanah (REN 59601)
IQI Realty E(1) 1584

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
3,509 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 15, 2026 12:38 AM
Eye icon Paparan
55

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

450,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,000 Sq. Ft.
Ahmad Maliki Husin
7 bulan yang lepas 4477
525,000 MYR 306 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,713 Sq. Ft.
Terengganu Hartanah
1 tahun yang lepas 7671
430,000 MYR 255 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
1,686 Sq. Ft.
mohd zulfadhli bin zulkifli
1 tahun yang lepas 6382

Lihat juga

FITRI ISHAK - 0189534295
Senarai Hartanah 23